Zajímavosti

Moje tvorba na Youtube začala 1. ledna 2017. Kdy jsem si řekl, proč to nezkusit? Vždy se mi líbila práce s kamerou, můj cíl je stát se hercem a režisérem, tvořit videa a filmy, které utkví divákovi v paměti, ale cesta není vůbec jednoduchá. Od mládí jsem prošel komparzem a menšími rolemi, ale křoví nikoho moc nezajímá a šance se prosadit to není, školu jsem také nevystudoval a v rodině herce nemáme. Tak plán byl jasný, půjdu vlastní cestou, za rok vytvořím několik videí o kterých se bude mluvit a dostanu své jméno do podvědomí lidí. Dal jsem dohromady nějaké nápady, životní zkušenosti, pak schopné lidi a mohlo se začít. Za ten rok jsme se vryli do paměti díky naší lehké drzosti. Nachytávali jsme zloděje, podvodníky, zlatokopky nebo špatně parkující řidiče, zkoušeli reakce lidí na různé situace díky sociálním experimentům a nechybělo pár zábavných skečů. Napsali o nás dost článků a padlo pár trestních oznámení.

Rok s rokem se sešel a já si řekl, že je ten správný čas udělat další krok, jednak proto, abych se posunul dál, jak já tak naše JM CREW. Ale také proto, abych nebyl jeden z těch "youtuberů", kteří podporují mládež ve slepém světě moderních technologií, "kdo natočí větší pí..., ten má větší úspěch". Jen tak mimochodem, nemám rád youtubery. Proto jsme začali natáčet nový seriál Bylo, nebylo. Obsah, kterým bychom se prezentovali, že v nás něco opravdu je. Humorně vážné příběhy socialisticky zaostalého otce a jeho zdravě dementního syna z dnešní doby. Seriál o pěti dílech, tak je mazej zkouknout! Seriál by nevznikl díky mému parťákovi Václavu Vaishaitlovi a našemu kameramanovi-střihači Petru Zoubkovi. Uvidíme co přinese čas a co bude zase za rok, snad už třeba konečně ten vlastní film v kině! :-)

Pokud se k nám chceš přidat, sleduj nás na sociálních sítích, kde stále sháníme různé pomocníky. Další výhodou proč nás sledovat jinde jsou nejrůznější soutěže, kde můžete vyhrát některý z našich produktů nebo zážitek s námi. Ale hlavně tam najdete bonusová a jedinečná videa.

Je možnost si mou osobu objednat na moderování různých akcí či maturitních plesů, po celé České Republice. Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat. Stejně tak pro jakoukoli spolupráci či formu reklamy ve videu nebo sociálních sítích.

Děkujeme, že nás sleduješ a jsi naší součástí, Jan Michalovič