Zajímavosti

Moje tvorba na Youtube začala 1. ledna 2017. Kdy jsem si řekl, proč to nezkusit? Vždy se mi líbila práce s kamerou, dal jsem dohromady nějaké nápady, životní zkušenosti, pak schopné lidi a mohlo se začít. Za těch pár měsíců jsme se vryli do paměti díky naší zdravé drzosti. Nachytávali jsme zloděje, podvodníky, zlatokopky nebo špatně parkující řidiče, zkoušeli reakce lidí na různé situace, ale hlavně točili zábavná videa. Napsali o nás dost článků jak kladných tak negativních. Na kontě máme také již pár trestních oznámení, ale nepolevujeme a pokračujeme dál. Zkrátka máme smysl pro humor a děláme co nás baví.

Pokud se k nám chceš přidat, sleduj nás na sociálních sítích, kde stále sháníme různé pomocníky, jelikož se snažíme objíždět města a z každého něco málo dát divákům, někdy je pomocná síla za potřebí. Další výhodou proč nás sledovat jinde jsou nejrůznější soutěže, kde můžete vyhrát některý z našich produktů nebo zážitek s námi. Ale hlavně tam najdete bonusová a jedinečná videa.

Je možnost si mou osobu objednat na moderování různých akcí či plesů, po celé České Republice. Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat. Stejně tak pro jakoukoli spolupráci či formu reklamy ve videu nebo sociálních sítích.

Děkujeme, že nás sleduješ a jsi naší součástí, Jan Michalovič